Prosba o pomoc s Tříkrálovou sbírkou

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2020 v Červeném Kostelci

Vážení farníci, v sobotu 11. 1. 2020 se uskuteční již tradiční Tříkrálová sbírka. Jejím smyslem je informovat širokou veřejnost o činnosti Charit a získat podporu pro charitní činnost. Je také příležitostí k neformálním setkáním, k oživení farnosti a křesťanských hodnot.  

Jménem organizátorů bychom Vás chtěli požádat o pomoc, podporu a spolupráci. Proto prosíme dobrovolníky, kteří mohou složit skupinku koledníků (vedoucí + minimálně dva králové), aby se hlásili na níže uvedených kontaktech. Vedoucí skupinky musí být ve věku min. 15 let.  

Odměnou za Vaši pomoc budiž radost z neocenitelné pomoci druhým, drobný dárek a vepřový gulášek z produkce kuchyně našeho Hospice :-)

Za organizátory Tříkrálové sbírky:

Jan Kordina, tel. 732 402 222      email: Kordina@hospic.cz

Josef Urban, tel. 731 598 833      email: urban@hospic.cz

www.hospic.cz