Informace k rezervacím bohoslužeb

Od pondělí 8. 6. jsou povolené bohoslužby za účasti 500 osob, ovšem se zachováním dosavadních hygienických pravidel (dvoumetrové rozestupy, roušky, desinfekce při vstupu do kostela…).

Č. Kostelec – zatím zůstává limit limit 180 osob vzhledem k dodržování rozestupu dvou metrů od lidí, kteří nežijí v jedné domácnosti. Prosíme i nadále se přihlašujte na nedělní mše sv. Ostatní bohoslužby jsou přístupné bez rezervace. Pro rezervaci prosíme využívejte formulář na farním webu (na hlavní stránce vpravo nahoře), popř. se přihlašujte přes své příbuzné a známé, kteří mají přístup k internetu. Pouze vy (a kněží) uvidíte jména, která jste přihlásili. Můžete se také odhlásit. Kromě jáhnů, kostelníků a varhaníků se prosíme přihlašujte všichni (i případní ministranti, kterých může být u oltáře nejvíc 8).

Boušín – limit je 75 osob. Kdo dřív přijde, ten se dostane.

H. Radechová – mše sv. jsou již volně přístupné. Ti, kdo se nevejdou do kaple, budou muset stát venku přede dveřmi.

Soubory ke stažení