ZMĚNY od 14.10.

V současné době se může scházet nejvýše 6 lidí.

Prosíme, abyste se přihlašovali na všechny bohoslužby. Od 12. 10. se však každý může zatím přihlásit pouze 1x (dokud nebude řečeno jinak). Pro rezervaci na mše v Č. Kostelci prosíme využívejte formulář na farním webu (na hlavní stránce vpravo nahoře), popř. se přihlašujte přes své příbuzné a známé, kteří mají přístup k internetu. Můžete také o této možnosti informovat ty, kteří nemají přístup na internet. Můžete se také odhlásit. Přihlašování na další týden bude k dispozici vždy v pátek nejpozději od 10:00. Během pátku dejte prosím prostor těm, kteří mají úmysl mše svaté. Od soboty se mohou přihlašovat všichni, kteří od 12. 10. ještě na mši sv. nebyli. Vstup do kostela bude dveřmi od silnice (tzn. jak to obvykle bývá).

Na Boušín se můžete hlásit Marcelovi Dostálovi (tel. 603 997 353). V Horní Radechové je mše pouze pro ty , kteří mají úmysl mše svaté.

Doporučujeme přijímání Eucharistie na ruku.

O. Biskup všem uděluje dispens od povinné účasti na nedělní bohoslužbě.

Soubory ke stažení