Pozvánka na seminář "Porozumění společné plodnosti manželů"

Odevzdávám se Ti, přijímám Tě...


Centrum pro rodinu Biskupství královéhradeckého Vás srdečně zve na třídílný praktický seminář na porozumění společné plodnosti manželů pomocí moderní, vysoce spolehlivé a zdravotně nezávadné symptotermální metody.

Zveme všechny manžele, kteří usilují o početí dítěte nebo naopak se chtějí početí dítěte vyhnout PŘIROZENOU CESTOU. Páry, které spolu chodí, snoubence, ženy a dívky s problémy v menstruačním cyklu.

Naučíme se přesně určit plodné a neplodné dny v cyklu a porozumět společné plodnosti páru. Vyhnout se početí dítěte se spolehlivostí 99,6 % nebo naopak najít vhodné období k početí. Lépe pochopit hormonální procesy v menstruačním cyklu a poznat, zda je zdravý. To vše bez poškozování zdraví a zcela ekologicky.

Středy: 7. 4., 14. 4., 21. 4. 2021

Vždy od 17.00 do 19.45 hod

Předpokládáme, že setkání se uskuteční on-line.

3 části semináře na sebe navazují.

Dobrovolný příspěvek vítán. Přihlášky do 4. 4. 2021 na email: crhk@bihk.cz

Lektorka: Ing. Markéta Juzová, tel.: 731 140 002