Aktuální hygienická opatření a stanoviska biskupů

Prohlášení olomouckého arcibiskupa Jana Graubnera, předsedy ČBK, ke zhoršující se situaci pandemie covid-19 v naší zemi naleznete zde.

Stanovisko České biskupské konference k očkování proti covid-19.

Nechte se, prosím, očkovat proti covid-19! P. MUDr. Mgr. Martin Moravec, O.Cr., kněz, lékař, nemocniční kaplan a vysokoškolský pedagog, připravil krátký a jednoduchý přehled důvodů, proč se nechat očkovat. Najdete ho zde.

Aktualní hygienická opatření od 26. 11. Opatření pro bohoslužby se v nouzovém stavu nemění. Vláda ČR 25. listopadu 2021, vyhlásila po celém území ČR opětovně nouzový stav kvůli stále zhoršující se situaci pandemie covid-19. Vláda v demisi ho vyhlásila na 30 dní s platností od 26. listopadu 2021 18:00 hod. do 25. prosince 2021 23:59 hod. Aktuální informace zde.